Blog

Praca naszego biura w czasie epidemii Koronawirusa, oraz zasady dostarczania dokumentów


Szanowni Klienci,

w związku z rozszerzającą się epidemią koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz nas i naszych pracowników od dnia dzisiejszego rozpoczynamy w zdecydowanym wymiarze pracę zdalną. Oznacza to zmiany w przyjmowaniu dokumentów od naszych Klientów.

Od dnia dzisiejszego uprzejmie prosimy o przekazywanie dokumentów jedynie drogą internetową, czyli o skanowanie, lub wykonywanie wyraźnych i nieporuszonych zdjęć Państwa dokumentów, oraz przesyłanie ich za pomocą naszego formularza, dostępnego tutaj: FORMULARZ WYCENY.

Możecie Państwo dołączyć pliki w dowolnym formacie, jednak w przypadku gdyby plik okazał się zbyt duży prosimy o kontakt telefoniczny z nami: tel: 602 154 890.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, czy dokumenty są skanowane lub fotografowane w całości, i nie są ucięte, gdyż zdarza się że brakuje na zdjęciu istotnych dla dokumentu informacji. Dokumenty przyjmujemy drogą mailową, lub także MMS, lub poprzez inne bezpieczne aplikacje takie jak np. Whatsupp.

Wdrożyliśmy dzisiaj również w naszym biurze podpis elektroniczny, który gwarantuje z naszej strony wiarygodność sygnowanych dokumentów i zastępuje tradycyjny podpis odręczny.

W przypadku, gdy nie będziecie Państwo mogli przesłać nam dokumentów zdalnie z uwagi na ich objętość, czy brak takiej technicznej możliwości informujemy, że takie dokumenty poddajemy kwarantannie około 1 h, czyli wycenę zlecenia będziemy mogli przygotować dopiero po co najmniej 1 h od dostarczenia. Uprzejmie prosimy o dostarczanie nam takich dokumentów do tłumaczenia, zapakowanych i zabezpieczonych w folię, którą będzie można zdezynfekować.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Właściciel biura mgr Przemysław Zakrzewski

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Tłumaczenie dokumentów samochodowych Mimo różnych zmian dotyczących przepisów i warunków sprowadzania aut z zagranicy, jest to w…

Read More
Related Posts